Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

11 грудня семінар

                 

     Додаткове фінансування плодоовочевого сектору обговорювали 11 грудня учасники круглого столу “Мінімум ризиків! Кредитування в плодоовочевому секторі з CLARA”. CLARA – інструментарій оцінки ризиків аграрного кредитування.
     Глобальні зміни в галузі плодоовочівництва, зниження обсягу внутрішнього виробництва потребують значних капіталовкладень. Доступ виробників до фінансових ресурсів та готовність банківського сектору працювати з компаніями плодоовочевого сектору здатні кардинально поліпшити ситуацію.

Міжнародний День Кредитних Спілок 18.10.2018

     З 1948 року щорічно кожен третій четверг жовтня відзначається Міжнародний День Кредитних Спілок.
Це свято походить зі Сполучених Штатів Америки і виникло завдяки Лізі кредитних спілок штату Массачусетс в далекому 1927-му році. У державі, де свобода знаходиться на одному з найважливіших місць, і цінність розуміння спільної практичної взаємодопомоги не порожній звук, організації фінансової взаємодопомоги розвивалися дуже активно. Так чи інакше цей процес відбувався і в інших країнах. З часом була створена Всесвітня Рада Кредитних Спілок і свято вийшло на міжнародну арену.
     В цей День ми вітаємо всі кредитні спілки та їх спілчан, бажаємо їм стабільності, розвитку Руху кредитних спілок та популяризації ідеї кредитної кооперації
     В 2018 році Міжнародний день кредитних спілок припадає на 18 жовтня та проходить під гаслом "Знайдіть свій благодатний промінь надії в кредитних спілках".
     В цей день ви маєте моживість завітати до кредитної спілки "Єдність" та ознайомитися з її діяльністю, а також одержати відповіді на різноманітні питання щодо кредитування та розміщення депозитних вкладів.

Органи управління КС "Єдність" звітують

 
    Програма “Кредит на вихід в море” стала користуватися значним попитом у 2017 році завдяки  більш лояльним умовам, які були розроблені для моряків, відмітила керівник кредитного відділу Галина Пікуза на Загальних Зборах Херсонської обласної кредитної спілки “ЄДНІСТЬ”, які відбулися 19 травня 2018 року.

     Голова зборів також відзначив, що кредитна спілка продовжує співпрацювати з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) завдяки чому наші спілчани активно приймали участь у різноманітних семінарах для сільгоспвиробників, які проводилися в рамках цього проекту ГО «Земля Таврії». ХОКС “Єдність”  співпрацює і з міжнародними проектами. Так, у 2017 році увійшли до нового Проекту КЕП «Кредитування сільськогосподарських виробників».
  
   Дякуємо нашим спілчанам, які відгукнулися на запрошення та прийняли участь у загальних зборах членів кредитної спілки “Єдність”.

Ефективний кредит

     26 квітня у конференц-залі готелю “Оптіма” відбулася конференція “Ефективний кредит” для представників малого та середнього бізнесу всіх галузей, спеціалістів з економіки, фінансів та менеджменту в рамках ініціативи EU4Business за підтримки ЄБРР в Україні.

    На конференції обговорювалися питання ефективного залучення та використання позикових засобів, присутні ознайомилися з діючими пропозиціями, а також дізналися про міжнародні програми підтримки малого та середнього бізнесу, які діють на території України. Учасники конференції зустрілися з провідними вітчизняними експертами і консультантами з питань кредитного фінансування, ознайомилися з успішними практиками використання позикового капіталу.

ЛІЗИНГ: особливості послуг та переваги для клієнтів

     25 квітня 2018 року на базі Херсонської торгівельно-промислової палати відбувся тренінг на тему «ЛІЗИНГ: особливості послуг та переваги для клієнтів». Лектором-консультантом Проекта USAID «Трансформація фінансового сектора» була Олена Сухенко, яка має багаторічний досвід у сфері фінансів, оцінки ризиків, кредитування і лізингу.
     Впродовж тренінгу розглядалися приклади залучення засобів на розвиток бізнесу малих та середніх підприємств, а також цікаві питання:
- як отпимізувати грошові потоки та отримати обладнання для збільшення прибутку?
- як розрахувати вартість коштів за часом та визначити отпимальну вартість ресурсу?
- як отримати наложений кредит на 100% вартості за умови сплати тільки авансу?
- що є вигідною альтернативою банківському кредиту?
- новий інструмент фінансування, яким користуються 43% малого та середнього бізнесу ЄС.
- як отримати обладнання та мати привабливий баланс для бізнесу?
     Лізинг– один із небагатьох фінансових інструментів, які у наш непростий час однаково вигідні, як лізингодавцям, так і отримувачам цієї послуги. Для перших така угода є менш ризикованою, ніж кредит під купівлю сільгосптехніки, бо, у разі несплати, можна швидко забрати лізингову техніку назад і не очікувати судової тяганини. У других – вигоди від лізингу у тому, що окрім конкретної одиниці техніки він не ризикує своїм іншим майном. Але навіть за таких умов об’єми лізингу в Україні занадто малі, щоб гарантувати аграріям стабільне фінансування. Особливо це стало актуальним, коли надія на інші джерела фінансування – приміром на банки – майже щезла. Серед останніх реально кредитує агросектор лише кілька установ, в тому числі і кредитні спілки.30.03. Торговий форум

     Більше 30 членів кредитної спілки “Єдність” прийняли участь у Торговому форумі “5 каналів збуту  плодоовочевої продукції в Україні”, який відбувся 30 березня у с. Великі Копані Олешківського району. Організаторами заходу виступило ГО “Земля Таврії” за підтримки проекту UHBDP.
     Метою форуму було налагодити ділові зв`язки між виробниками сільгосппродукції, переробниками та торгівельними мережами.

   В рамках форуму працювали площадки, на яких сільгоспвиробники мали
змогу не тільки вибрати для себе оптимальні канали збуту, але й домовитися про умови поставок продукції. У форумі брали участь такі торгівельні мережи як “Велика Кишеня”, “Копійка”, “Фреш”, представники оптових ринків “Шувар”, “Столичний”, “Початок” та представники підприємств, які переробляють сільгосппродукцію.

16.02.18 Чаплинка. Конференція «Інтенсивне горіхівництво на базі каліфорнійського сорту Chandler

     В рамках Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP в с.м.т. Чаплинка
16.02.2018р. була організована конференція «Інтенсивне горіхівництво на базі каліфорнійського сорту Chandler». Для участників конференції, серед яких були і члени ХОКС “Єдність”,  провели екскурсію  виробничими цехами ПП «Сімге» та горіховому саду Чандлер. Підприємство "Сімге" займається органічним вирощуванням садженців горіху американського сорту. Учасники  ознайомитися з провідним досвідом горіхівництва, дізналися про прибуткові технології.  Агроном ПП «Сімге» поінформував про тенденції ринку грецького горіху в Україні та надав інформацію про біогумус, його склад, біологічний та економічний ефекти. 

 

18.10.17 Міжнародна конференція

     19 жовтня вся кредитно-кооперативна громадськість відмічала Міжнародний День кредитних спілок. Це свято затверджено Всесвітньою радою кредитних спілок, яка об`єднує більш ніж 61 тисячу спілок, які обслуговують 225 млн. членів у 109 країнах світу.
     Напередодні свята, 18 жовтня 2017 року, відбулася Міжнародна конференція у м. Київ. Організатор: Проект USAID «Кредитування сільськогосподарських виробників» (КЕП). Відкриття заходу було розпочато вітальним відео-зверненням голови Всесвітньої ради кредитних спілок Браяна Бранча. У конференції брали учать представники Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, народні депутати України, президенти НАКСУ та ВАКС. Серед учасників Робочої  групи КЕП був присутнім голова правління ХОКС “Єдність” Олег Арсьонов.
     Головні теми конференції: “Економічна та соціальна роль кредитних спілок у стабільному розвитку України”, “Збільшення фінансування агросектору: кредитні спілки як каталізатор економічного зростання українського села”.

 

Міжнародний Форум кредитних спілок м.Стрий

     11 серпня 2017 року представники кредитної спілки “Єдність”, яка є учасником Робочої групи КЕП з розвитку агрокредитування, взяли участь у пленарних засіданнях Міжнародного Форуму учасників ринку кредитної кооперації, що проходив у м. Стрий в рамках II-го Всесвітнього фестивалю українських кредитних спілок. У Форумі взяли участь народні депутати, представники місцевих органів самоврядування, Нацкомфінпослуг, української діаспори з США та Канади, проектів технічної допомоги USAID, експерти PUM з Нідерландів, а також численні представники кредитних спілок з усієї країни та їх професійних об’єднань.

Детальніше...

02.06.17-День поля с.Наддніпрянське

     2 червня 2017р. представники кредитної спілки “Єдність” взяли участь у Дні поля, який проводився в с. Наддніпрянське. Метою заходу було ознайомлення з науковими досягненнями та розробками Інституту зрошувального землеробства НААН.

     Учасникам було представлено новітні досягнення вітчизняної та зарубіжної аграрної науки в галузі селекції пшениці озимої, ячменю, кукурудзи, сої, люцерни, гороху, льону олійного, ріпаку озимого, соняшнику. Відбулася презентація інноваційних технологій вирощування сільськогосподарських культур на зрошувальних землях півдня України.
     В рамках заходу проведено відкриття універсального насіннєвого заводу, який дозволить очищувати, сортувати та доводити до високих кондицій насіння усіх культур. Підприємство прискорить процес доопрацювання насіння в 4-5 рази.

Фінансові поради

Матеріали підготовлені у рамках реалізації Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» за програмою «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього»

«Як не стати жертвою шахраїв»  

«П’ять кроків до успішного розміщення депозитів»

 

 

26.04.17- зустріч з експертом з агрокредитування із Нідерландів

      26 квітня кредитну спілку “Єдність” відвідали спеціаліст з агрокредитування містер Brand Van Den Berg (PUM Нідерланди) та спеціаліст проекту "Кредитування сільськогосподарський виробників" (КЕП) Віталіна Куциба. У процесі бесіди були представлені кредитні програми для сільгоспвиробників, які діють в кредитній спілці, методики надання і супроводження кредитів протягом всього строку кредитування, методи оцінки платоспроможності позичальників та подальші плани кредитної спілки  щодо розвитку агрокредитування.

 

13 квітня виставка-конференція

     13-14 квітня в Інституті зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук у с. Наддніпрянське Херсонської області проходила виставка-конференція «Сучасне плодоовочівництво 2017».

     Незважаючи на те, що в розпалі сезон посадки, на конференції зібралося понад 300 фермерів з південних областей України, щоб дізнатися про сучасні тенденції плодоовочевого ринку, ефективні засоби захисту та живлення рослин. Спонсором актуального заходу виступив Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва. Як завжди активну участь прймали і представники кредитної спілки “Єдність”, бо питома вага наданих кредитів припадає на кредитування аграріїв нашої області.

Детальніше...

11.04. засідання Робочої групи проекту "Кредитування сільськогосподарських виробників"

      11 квітня 2017 року у місті Києві відбулася перша зустріч 11 кредитних спілок, які увійшли до Робочої групи проекту (КЕП) «Кредитування сільськогосподарських виробників». Кредитну спілку “Єдність” на цій зустрічі представляв голова правління Арсьонов Олег.

      У процесі засідання Робочої групи кожна спілка представила свій досвід роботи агрокредитування, основні кредитні програми, цілі та плани на майбутнє.

      Сьогодні однією з головних проблем є відсутність доступу невеликих сільгоспвиробників до кредитування, і в процесі її вирішення вагому роль мають відіграти кредитні спілки, які глибоко вкорінені в сільській місцевості

Детальніше...

новинки від SEMINIS

     16 грудня представники кредитної спілки “Єдність” прийняли участь у семінарі на тему: “Сучасні технології в овочевництві”, який відбувся у м.Нова Каховка . Організаторами семінару виступили компанії BASF та ”ІСІДА-1012”, “МЕССЕ ГРУПП”. Компанія BASF ознайомила присутніх з новими препаратами в системі захисту овочевих культур. 

 Дуже цікавою була інформація про нові, дуже врожайні гібриди овочевих культур та їх огляд.

Серед асортименту представлено:

- томат Рапіт F1, який показує відмінну зав`язуваність плодів у жарких умовах;

- Замбезі F1 – новий, високопродуктивний гібрид цибулі ріпчастої (тип Рекас), який дає великий відсоток стандартних луковиць разміром 60-80 мм; 

- Рапідіон F1 – суперранній гібрид білокачанної капусти.

Наприкінці семінару присутні обмінялися думками та інформацією, а також прийняли участь у розіграші призів.