Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

20 травня 2017

     20 травня 2017 року відбулися Загальні Збори членів Херсонської обласної кредитної спілки “Єдність”. Згідно порядку денного затверджені звіти правління, спостережної ради, ревізійної комісії, кредитного комітету та фінансовий звіт ХОКС “Єдність”.
     Зважаючи на специфіку роботи, кредитна спілка продовжувала збільшувати асортимент кредитних продуктів та обсяги кредитування сільського населення. Відмінною рисою цього року стало і збільшення виданих кредитів саме серед мешканців міста Херсона, а саме кредитів на навчання, на вихід в море, на лікування та інші споживчі потреби. Додаткові послуги зробили отримання кредиту не тільки доступним, а й зручним.
     Бездоганна кредитна історія більшості наших позичальників є запорукою стабільності, фінансової незалежності та благополуччя усіх членів кредитної спілки.

Фінансові поради

Матеріали підготовлені у рамках реалізації Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» за програмою «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього»

«Як не стати жертвою шахраїв»  

«П’ять кроків до успішного розміщення депозитів»

 

 

Запрошення на Загальні збори

Херсонська обласна кредитна спілка "ЄДНІСТЬ"

запрошує своїх членів на чергові Загальні збори,

 які відбудуться 20 травня 2017 року о 10.00 

за адресою: м. Херсон, вул.Гмирьова, 8

11.04. засідання Робочої групи проекту "Кредитування сільськогосподарських виробників"

      11 квітня 2017 року у місті Києві відбулася перша зустріч 11 кредитних спілок, які увійшли до Робочої групи проекту (КЕП) «Кредитування сільськогосподарських виробників». Кредитну спілку “Єдність” на цій зустрічі представляв голова правління Арсьонов Олег.

      У процесі засідання Робочої групи кожна спілка представила свій досвід роботи агрокредитування, основні кредитні програми, цілі та плани на майбутнє.

      Сьогодні однією з головних проблем є відсутність доступу невеликих сільгоспвиробників до кредитування, і в процесі її вирішення вагому роль мають відіграти кредитні спілки, які глибоко вкорінені в сільській місцевості

Детальніше...

новинки від SEMINIS

     16 грудня представники кредитної спілки “Єдність” прийняли участь у семінарі на тему: “Сучасні технології в овочевництві”, який відбувся у м.Нова Каховка . Організаторами семінару виступили компанії BASF та ”ІСІДА-1012”, “МЕССЕ ГРУПП”. Компанія BASF ознайомила присутніх з новими препаратами в системі захисту овочевих культур. 

 Дуже цікавою була інформація про нові, дуже врожайні гібриди овочевих культур та їх огляд.

Серед асортименту представлено:

- томат Рапіт F1, який показує відмінну зав`язуваність плодів у жарких умовах;

- Замбезі F1 – новий, високопродуктивний гібрид цибулі ріпчастої (тип Рекас), який дає великий відсоток стандартних луковиць разміром 60-80 мм; 

- Рапідіон F1 – суперранній гібрид білокачанної капусти.

Наприкінці семінару присутні обмінялися думками та інформацією, а також прийняли участь у розіграші призів.

24.11. семінар "Агріматко-Україна"

     24 листопада у м. Нова Каховка компанією “Агріматко-Україна” було проведено семінар на тему “Асортимент перцю та помідор. Вирощування в тепличному та відкритому грунті”. Серед учасників були і представники від кредитної спілки “Єдність”.
   Серед новинок було представлено крапельну стрічку АМКО - ДРІП. Дана крапельна стрічка може використовуватися для наземного зрошення, під мульчею або шляхом підземної установки.
      Представники фірми “SAKATA” презентували нові сорти помідор, перцю. Присутні одержали рекомендації щодо вирощування та умов зберігання даних овочів.

інтернет-магазин "АГРОКРАМНИЧКА" (agroks.com.ua) - наш надійний партнер

З першого вересня ХОКС “Єдність” починає співпрацю з інтернет-магазином “Агрокрамничка”, який пропонує величезний вибір товарів сільськогосподарського призаначення.

Асортимент магазину дозволяє придбавати та використовувати товари з максимальною економічною вигодою та надійністю.

 Менеджери інтернет-магазину допоможуть вибрати сорти та гібриди, які оптимально підходять до природно-кліматичних умов, є найбільш урожайними та стійкими до захворювань. Ви отримуєте насіння найвищої якості, і це стане передумовою стабільності та процвітання Вашого бізнесу.

      Інтернет-магазин “Агрокрамничка” пропонує також агроволокно, сітку для затінення, стрічку для крапельного зрошення. Великим попитом користується плівка теплична Київського заводу InterRAIS.

      Члени кредитної спілки “Єдність” вже не один рік мають змогу закуповувати товари за цінами, нижчими за ринкові, придбавати товари в кредит та оцінити якість як насінневого матеріалу так і супутніх товарів. Дуже приємним фактом співпраці кредитної спілки з інтернет-магазином “Агрокрамничка” є надання знижок нашим спілчанам, що за умови покупки великої партії товару значно знизить витрати сільгоспвиробників.

 

 

25-26 серпня Конференція УПБРП

     Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (УПБРП) Асоціації MEDA (Канада) продовжує свою активну діяльність на Півдні України. 

     Так, 25-26 серпня у БК «Ювілейний» м.Херсон відбулася виставка-конференція за темою: "Сучасне плодоовочівництво 2016". До участі було запрошено всіх представників аграрного ринку не тільки Херсонської області, а й Миколаївської, Запорізької, Одеської областей. Серед присутніх також були і представники від ХОКС “Єдність”, бо найбільша частка наших позачальників - це сільгоспвиробники.

Детальніше...

10.06.16. День поля с.Малокаховка

     

     10 червня 2016 року представники кредитної спілки “Єдність” взяли участь у Дні поля, який відбувся у с. Малокаховка Каховського району Херсонської області. 
      Мета заходу — це ознайомлення учасників із сучасними технологіями в овочівництві. Так, від компанії “Seminis” була представлена нова колекція гібридів огірків. Системи захисту овочевих культур були представлені препаратами від компанії “BASF”.    

 Про сучасні мінеральні добрива та різні   варіанти системи живлення овочевих культур розповіли спеціалісти від компанії “Яра Україна”.
Спеціалісти компанії “Солана” надали інформацію про нові сорти картоплі та ознайомили із заходами для збільшення врожайності.

Отримана інформація буде дуже корисною для членів ХОКС “Єдність”, які займаються вирощуванням овочів.

17-20 лютого ярмарок "Фермер 2016"

  17-20 лютого 2016 року у м. Херсон відбувся агропромисловий ярмарок “ФЕРМЕР 2016”.

     В рамках цього заходу Департамент агропромислового розвитку Херсонської ОДА проводив конференцію: “Перспективи збуту вітчизняної сільськогосподарської продукції на внутрішніх та зовнішніх ринках”.

                                            Основна мета конференції - налагодження бізнес-контактів, ознайомлення з сучасними інноваційними технологіями та технікою, прогнозами виробництва і цінами на плодоовочеву продукцію сезон 2016/17 років, розширення ринків збуту в умовах входження України в зону вільної торгівлі з країнами ЄС та втілювання систем безпеки і якості сільгосппродукції. Зважаючи на те, що більшість членів кредитної спілки “Єдність” є виробниками сільгосппродукції, спілка приймала активну участь в проведених заходах.

     Відвідувачі виставки мали можливість придбати насіння, садово-городній інвентар, засоби захисту рослин, а також одержати інформацію щодо кредитування.

Безстрокові ліцензіі

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, постановила: розпорядженнями № 267 та № 268 від 28.01.2016 переоформити :

     - строкову ліцензію на провадження діяльності по залученню внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки 

    - строкову ліцензію на провадження діяльності з надання фінансових кредитів за рахунок залучення коштів, крім внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки, на безстрокові.

(відповідно до пункту 1 частини другої статті 6 та абзацу четвертого частини шостої статті 21 Закону України “Про ліцензування видів господарської діяльності”).

семінар В.Копані 02.02.2016

      З метою підвищення рівня обізнаності малих сільгоспвиробників кредитна спілка “Єдність” продовжує організовувати семінари-тренінги для своїх спілчан. Проведення цих семінарів допомагає працівникам агросектору якнайкраще вирощувати свою продукцію та отримувати очікувані прибутки. Так, 2 лютого 2016 року відбувся семінар для членів кредитної спілки “Єдність” у с. Великі Копані.

Згідно з програмою семінару перед присутніми виступила представник проекту ЕС/ПРООН та поінформувала про перспективи розвитку сільськогосподарської кооперації в Україні. Спеціалісти-агрономи компанії “Seminis” ознайомили сільгоспвиробників з сучасними методами вирощування перцю та баклажана, розповіли про особливості вирощування овочевих культур. Про ефективні системи захисту капусти, перцю, баклажана та інших овочевих культур розповів менеджер компанії “Дюпон”.
      Щодо кредитних програм по фінансуванню виробництва овочів, отримання кредитів для придбання супутніх матеріалів та кредитів на інші споживчі потреби доповів голова правління ХОКС “Єдність”.
      Лідія Гончевська, начальник кредитного відділу кредитної спілки «Єдність», поінформувала учасників про наявні кредитні програми для сільгоспвиробників і закликала їх заздалегідь прораховувати свої потреби в кредитах .
      Учасники тренінгу були дуже задоволені професіоналізмом і якістю рекомендацій. Вони сподіваються, що отримані знання допоможуть їм збільшити доходи у наступному сезоні.

 

 

 

 

Семінар "Тепличне господарство" 05.11.15 с.Коробки Каховського району

     Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP продовжує свою діяльність у Херсонській області. 

     Так, 05 листопада 2015р. у с. Коробки Каховського району було проведено семінар “Тепличне господарство”. В ході заходу розглядалися питання обладнання для інтенсивних технологій овочівництва та садівництва, інноваційні продукти для живлення рослин, огляд насіннєвого матеріалу, а також питання доступу до фінансових ринків. 

     З метою фінансової обізнаності присутніх, Голова правління КС “Єдність” поінформував про умови кредитування та діючі кредитні програми, розроблені для сільгоспвиробників.

Міжнародний день поля

     31 липня 2015 року в с. Малокаховка Каховського району Херсонскої області відбувся Міжнародний день поля. Головною темою цього заходу було «Вирощування овочевих культур у відкритому грунті». Своїми досягненнями в цій галузі ділилися представники таких компаній як “Seminis”,“BASF” і «YARA».
      Спеціалісти компанії “BASF” представили інтегровані системи захисту цибулі, томатів; спеціалісти компанії “Seminis” представили нові високопродуктивні гібриди овочевих культур. Про сучасні мінеральні добрива та різні варіанти системи живлення овочевих культур розповіли спеціалісти від компаніі “Яра Україна”.

Детальніше...

семінар Н.Миколаївка

14 липня 2015 року кредитна спілка “Єдність” приймала участь у семінарі-тренінгу Проекту USAID АгроІнвест спільно з компанією Піонер/Дюпон, який було проведено для сільгоспвиробників с.Новомиколаївка Скадовського району.

Мета тренінгу: висвітлення економічної ефективності застосування передових агротехнологій вирощування соняшника в умовах Херсонської області; питання підвищення фінансової грамотності у фокусі залучення фінансової підтримки та іншої технічної допомоги на основі застосування кредитних продуктів.

Детальніше...